Regióny Trenčín Považská Bystrica

AKTUÁLNE FOTO Desivá nehoda: Auto LIETALO po ceste, skončilo v zastávke! Podľa svedkyne VINNÍK ušiel

Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk
Ilustračné foto. Zdroj: zregionu.sk

POVAŽSKÝ BYSTRICE – Desivá nehoda sa stala dnes v poobedňajších hodinách v Považskej Bystrici. Podľa našich informácií nedal vodič auta značky Volkswagen Polo prednosť inému vodičovi a následne do neho narazil. Vinník dopravnej nehody podľa očitej svedkyne z miesta utiekol.

 

Desivá dopravná nehoda sa stala dnes popoludní v Považskej Bystrici, neďaleko Základnej školy SNP. Vodič auta počas odbočovania z vedľajšej cesty nedal prednosť vodičovi na hlavnej ceste, v dôsledku čoho došlo k nárazu. Auto začalo po nehode po ceste lietať a skončilo až v stene, pričom narazilo do ďalšieho vodiča.

ZDROJ: Tip čitateľa

Desivý moment nám opísala aj očitá svedkyňa. “Ja som stála s autom na vedľajšej ulici a už som len videla ako ten Touran lietal po ceste. Pozerala som, že čo je, čo sa robí, a potom už len zaparkoval o stenu.” Podľa nej mal Touran nabúrať do ďalšie auto, ktoré skončilo v zastávke. “Už som len videla ako je ten modrý SuperB zaparkovaný v zástavke a pozerám sa, že všetci ľudia tam volajú sanitky, záchranky aj policajtov.” To, či sa vinník neskôr na miesto nehody vrátil, nie je isté. Podľa svedkyne však z miesta nehody odchádzal.

ZDROJ: Tip čitateľa

Hovorkyňa trenčianskej polície pre portál Zregionu.sk poznamenala, že “k dopravnej nehode došlo tak, že vodička jazdiaca na OMV zn. VW Polo po miestnej komunikácii na sídlisku SNP v meste Pov. Bystrica z dôvodu nerešpektovania dopravnej značky ,,Daj prednosť v jazde!“ narazila prednou časťou svojho vozidla do ľavej strany  OMV zn. VW Touran, v ktorom vodička stratila nad uvedeným vozidlom kontrolu, s ktorým prešla do protismeru, kde sa čelne zrazila s protiidúcim OMV Š-Superb. Požitie alkoholických nápojov u vodičov nebolo zistené. Pri dopravnej nehode vznikla odhadovaná škoda cca 10.500,-€, pričom došlo k predbežne ľahkému zraneniu siedmich osôb.”