Regióny Domáce Trenčín Dubnica nad Váhom Top

EXKLUZÍVNE FOTO Streľba vo firme v Dubnici nad Váhom. Bývalý zamestnanec mal zastreliť šéfa

Zdroj: Glob.sk / Peter Korček

DUBNICA NAD VÁHOM –  Muž mal strielať na svojho bývalého šéfa. K incidentu malo podľa portálu tvnoviny.sk dôjsť v bývalom areáli ZŤS krátko pred deviatou hodinou ráno. Strieľať mal bývalý zamestnanec strojárskej firmy na svojho nadriadeného. Následne mal zbraň obrátiť proti sebe. Záchranári už nedokázali pomôcť ani jednému z dvojice mužov. Strelec mal mať podľa informácií Glob.sk problémy s drogami.

 

Aktualizované 18:22 o informácie o strelcovi

Podľa informácii televízie malo k streľbe dôjsť počas porady, pričom svojho bývalého nadriadeného mal zasiahnuť do čela. Obeťami tak sú 35-ročný strelec a jeho 57-ročný bývalý nadriadený.

Podľa hovorkyne dopravnej zdravotnej služby Falck došlo k streľbe o 9:04. “Strelec spôsobil sebe aj obeti devastačné poranenia nezlučiteľné so životom. Privolaný lekár musel u oboch skonštatovať smrť,” uviedla na sociálnej sieti. Pre Glob.sk povedala, že okrem obetí žiadnych zranených neevidovali.

Dopravná zdravotná služba streľbu potvrdila. Zdroj: FB / Falck press

Streľbu potvrdil aj advokát spoločnosti HF NaJUS Matúš Košara. „Môžem potvrdiť, že dnes sa stala mimoriadne tragická udalosť, pri ktorej tragicky zahynuli dve osoby. Chcem vyjadriť úprimnú sústrasť pozostalým. Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nemôžem poskytnúť ďalšie informácie k tejto udalosti,“ povedal. Bezprostredne po streľbe dostali všetci zamestnanci voľno. Podľa informácií od pracovníkov spoločnosti mal strieľať bývalý zamestnanec spoločnosti na majstra na montáži. Strelec, ktorého mali prepustiť zo zamestnania, ho zastrelil, následne zbraň obrátil proti sebe.

Trenčianska polícia sa vzhľadom k prebiehajúcemu vyšetrovaniu nechce k udalosti vyjadrovať. Do redakcie nám prišla fotografia od čitateľky, ktorá náhodne prechádzala okolo. Na zemi v areáli firmy je vidieť jednu z obetí. Muž leží tvárovou časťou na zemi v kaluži tekutiny, zrejme krvi.

 

Na zemi v areáli firmy ležala jedna z obetí. Zdroj: Glob.sk

Podľa informácii Glob.sk na zemi leží strelec, 35-ročný Martin P.. Ten sa mal po streľbe na svojho bývalého nadriadeného zastreliť v daných dverách. Pred časom mu mala zomrieť mama, po ktorej predal dom a podľa informácií mal mať problémy s drogami.

Správu budeme aktualizovať.