Regióny Trenčín Prievidza Top

AKTUÁLNE FOTO HROMADNÁ NEHODA Auto vrazilo do DIEVČAT, čo išli na zápas! Na mieste má byť aj MŔTVY: Cesta je UZAVRETÁ

Ilustračné foto. Zdroj: regiony.sk

HANDLOVÁ – Záchranné zložky boli dnes ráno vyslané k vážnej dopravnej nehode viacerých vozidiel pri Handlovej. Pri nehode o život prišiel 32-ročný vodič, zranenia utrpeli aj ďalší traja ľudia, potvrdila polícia.

Aktualizácia 13:30 – Podľa doposiaľ zisteného sa 29-ročný vodič dodávky zn. Peugeot dostal do šmyku, pravdepodobne po tom, ako dokončil predbiehanie. Následkom toho prešiel s vozidlom do protismeru, kde sa čelne zrazil s autom zn. Volkswagen. To sa odrazilo do ďalšieho vozidla zn. Toyota. “Na miesto bol privolaný vrtuľník rýchlej zdravotnej pomoci, ale 32-ročný vodič auta zn. Volkswagen utrpel zranenia nezlučiteľné so životom. Tri osoby utrpeli zranenia s doposiaľ nezistenou dobou liečenia,” konkretizovala polícia.

Dychová skúška u vodičov bola s negatívnym výsledkom merania. Vodičovi auta zn. Peugeot odobrali krv s cieľom zisťovania prítomnosti omamných a psychotropných látok. Na miesto dopravnej nehody privolali znalca z odboru cestnej dopravy. Predbežnú škodu na vozidlách vyčíslili na 15.000 eur.

“Okolnosti dopravnej nehody, miera zavinenia, ako aj presná príčina sú predmetom vyšetrovania. Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prievidzi začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia,” dodala polícia.

Zdroj: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj

Aktualizácia 09:30 – “Pre vážnu dopravnú nehodu troch motorových vozidiel v smere z Handlovej na Prievidzu pred tabuľou Ráztočno je v oboch smeroch neprejazdná cesta I/9,” informuje trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti. Vodičov žiada, aby rešpektovali pokyny polície.

Podľa nepotvrdených informácií z miesta nešťastia si nehoda vyžiadala obeť. “Jedno auto predbiehalo a narazilo do auta s dievčatami, ktoré mierili na zápas,” hovorí Sophia, ktorej mama bola účastníčka nehody. Podľa jej informácií jedno z dievčat utrpelo ťažké zranenia a jeden z vodičov neprežil. Na mieste zasahovali viaceré sanitky a vrtuľník.

Zdroj: FB/Dopravný servis
Zdroj: FB/Dopravný servis