Regióny Trenčín Prievidza Top

Brutálna VRAŽDA Juraja: Manželka ho bodla priamo do SRDCA! Pomoc zavolal jej malý syn

Rodinná tragédia. ZDROJ: TASR/Roman Hanc, FB/J.C

HANDLOVÁ – Hrôzostrašná rodinná tragédia sa odohrala v dome v obci Handlová. Opitá 34-ročná Mária vzala do ruky nôž a chladnokrvne bodla svojho 38-ročného manžela Juraja do srdca. V dome v tom čase boli aj jej malé deti, a to 8-ročný Alex a 12-ročný Mirko, ktorý úbohému otčimovi zavolal pomoc. Šokujúce svedectvo susedov. Keď si Mária vypila bola agresívna. Zaútočiť mala aj na svojho bývalého muža. 

 

K brutálnej a chladnokrvnej vražde došlo vo štvrtok v noci o 22:00 hodine v obci Handlová (okres Prievidza). Opitá Mária sa v osudnú noc rozhodla vziať do ruky nôž a bodnúť ním Juraja priamo do srdca. V dome sa pritom nachádzali aj jej synovia, 8-ročný Alex a 12-ročný Mirko, ktorí spali vo svojich posteliach. Podľa portálu Nový Čas to bol práve malý Mirko, ktorý našiel svojho otčima v kaluži krvi a pokúsil sa mu pomôcť.

Vystrašený zavolal na tiesňovú linku. Keď operátor počul vydeseného malého chlapca, okamžite zmeravel a tušil, že sa stalo niečo zlé. Následne na miesto činu vyslal záchranku aj políciu. Nikto však úbohému Jurajovi už nedokázal pomôcť.

ZDROJ: FB/J.C.

O Márii prehovorili susedia aj bývalý manžel.