Chytili drogového dílera. Hrozí mu až pätnásť rokov za mrežami.

TRENČÍN – Polícia v Trenčíne zadržala drogového dílera, ktorému hrozí v prípade dokázania viny až 15 rokov odňatia slobody. Policajti o tom informujú na sociálnej sieti.

 

„Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že muž nakupoval v Považskej Bystrici a okolí omamné a psychotropné látky, konkrétne pervitín, ktorý po rozdelení, resp. nadávkovaní predával najmä v meste Ilava viacerým osobám. Drogovou trestnou činnosťou sa mal zaoberať minimálne od januára 2021,“ konkretizujú policajti.

Mohlo by vás zaujímať:
Reklama

Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne vzniesol obvinenie voči 36-ročnému mužovi z Ilavy za obzvlášť závažný zločin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.

„Obvineného muža polícia zadržala a umiestnila do cely policajného zaistenia. Zároveň  vyšetrovateľ spracoval podnet na jeho väzobné trestné stíhanie,“ dodávajú policajti.

Obvinený bol už v minulosti 4 krát súdne trestaný.

Viac o téme: díler, drogy, policajti, Trenčín, trest, väzenie

Komentáre k článku

Momentálne nie je pridaný žiadny komentár
Pridajte komentár

Súvisiace články