Regióny Trenčín Handlová Prievidza

Ďalšia BRUTÁLNA vražda! Žena BODLA svojho partnera rovno do srdca

Ilustračné foto. Zdroj: FB/Polícia SR-Trenčiansky kraj, Unsplash.com/Hassan Rafhaan

HANDLOVÁ – Slovensko sa stále spamätáva z brutálnej vraždy sestričky Eriky či z pokusu vraždy v obci Pobedim, kde žena chladnokrvne bodla svojho muža. Útoku sa neubránil ani jej 4-ročný syn. K ďalšiemu brutálnemu činu došlo v obci Handlová, kde mala žena svojho muža bodnúť priamo do srdce. Ten, žiaľ, zraneniam podľahol. 

 

Ešte začiatkom roka Slovenskom otriasla brutálna vražda bývalej sestričky Eriky. V osudné ráno si vybrala peniaze z bankomatu. Tam si ju vyhliadol 18-ročný mladík, ktorý mal jasný cieľ. Obohatiť sa aj za cenu vraždy. Eriku schmatol a bodol. Úbohá žena so zúfalým krkom utekala, no muž ju dobehol a svoj brutálny čin dokonal. Následne z miesta činu ušiel. Chytiť sa ho podarilo vo vlaku, ktorý smeroval do Čiech.


Brutálnym vrahom Eriky má byť 18-ročný Valentín: ŠOKUJÚCE Prehovoril jeho otčim


K ďalšiemu brutálnemu činu malo dôjsť v obci Pobedim. Hádka medzi partnermi sa vystupňovala do takej miery, že žena neváhala vziať do ruky nôž a spustila krvavé vyčíňanie. Bodnúť mala najprv muža, potom zaútočila aj na 4-ročného syna. Mužovi sa však našťastie podarilo ujsť do bezpečia a pred vyčíňaním sa zachrániť.


KRVAVÁ dráma! Žena dobodala muža aj syna: Prehovorila ŠOKOVANÁ suseda aj známi


Brutálnym útokom nie je zďaleka koniec. Podľa informácií TV Joj malo dôjsť k ďalšej brutálnej vražde v obci Handlová. Včera v noci okolo 22:00 hodine vzala žena do ruky nôž a chladnokrvne bodla svojho partnera priamo do srdca. Muž zraneniam na mieste podľahol. Policajti ženu okamžite zadržali a zistili, že bola pod vplyvom alkoholu. Informáciu potvrdila aj polícia. “Aktuálne prebiehajú v meste Handlová procesné úkony za účelom zistenia, čo sa vlastne stalo. Bližšie informácie poskytneme až, keď to procesná situácia dovolí.”