Regióny Trenčín Prievidza

DESIVÉ VIDEO Mladá vodička zrazila chodkyňu! ZÚFALÁ spoveď DCÉRY: Čo sa vlastne stalo?

Zdroj: FB - Prievidza Dopravný servis

PRIEVIDZA – Pred pár dňami sme vás informovali o desivej nehode, ktorá sa odohrala pri Piaristickom kostole v meste Prievidza. Podľa našich informácií mala len 21-ročná vodička Škody Octavia zachytiť na priechode pre chodcov 84-ročnú chodkyňu. Utrpela vážne zranenia a musela byť prevezená do nemocnice. Nám sa podarilo skontaktovať s jej dcérou, ktorá ľudí prosí o pomoc.  

 

K vážnej dopravnej nehode došlo vo štvrtok 16.3. 2022. Podľa doposiaľ presne nezistených príčin malo na ulici Andreja Hlinku pred Piaristickým kostolíkom v meste Prievidza dôjsť k zrážke chodca. Pre portál zregionu.sk to v tom čase potvrdil svedok, ktorý nešťastie videl. “Pozrel som sa z okna už keď sanitka odchádzala. Vyzerá to na zrážku s chodcom, ale našťastie z malej vzdialenosti… súdiac podľa nákresov od polície na vozovke,” poznamenal.

Informáciu potvrdila aj policajná hovorkyňa. “21- ročná vodička vozidla Škoda Octavia zachytila na priechode pre chodcov 84-ročnú chodkyňu, ktorá bola následne prevezená na ošetrenie do NsP v Bojniciach. Privolaní policajti vodičku podrobili dychovej skúške s negatívnym výsledkom merania. Dopravná nehoda je predmetom vyšetrovania a v konaní budú prizvaní znalci z odboru zdravotníctva a cestnej dopravy,” uzavrela.

Zdroj: FB – Prievidza Dopravný servis

Nám sa podarilo skontaktovať s dcérou ženy, ktorú mladá vodička zrazila. Tá pre portál zregionu.sk uviedla, že jej matka je vo veľmi vážnom stave. “Má zlomenú holennú kosť, zlomené koleno, zlomenú kľúčnu kosť, 6 zlomených rebier, doudieranú hlavu a celá je modrá. Má taktiež bolestivé hrče na hlave,” skonštatovala.

Zdroj: FB – Prievidza Dopravný servis

Za desivým nárazom má pritom podľa jej slov stáť mobilný telefón. “Vodička povedala, že ju oslepilo slnko. Ja mám informáciu, že telefonovala,” dodala zúfalá dcéra. Teraz sa pokúša nájsť akýchkoľvek svedkov, ktorí by do prípadu vniesli viac svetla. Ak ste teda predmetnú nehodu videli, prípadne máte o nej akékoľvek informácie, ktoré by pomohli, neváhajte nás kontaktovať, prípadne políciu.