Regióny Trenčín Nové Mesto nad Váhom Top

DETAILY brutálnej drámy v Pobedime: Útok počas hry so synom! ŠOKUJÚCE výkriky!

Ilustračné foto. Zdroj: FB/Polícia SR-Trenčiansky kraj, Unsplash.com/Hassan Rafhaan

POBEDIM – Slovenskom nedávno otriasla rodinná tragédia, ktorá sa odohrala v Michalovciach. Otec rodiny tam zavraždil svoje dve malé deti a manželku. Následne nato spáchal samovraždu. O pár dní sa ľudia dozvedeli o ďalšej krvavej dráme, za ktorú má byť zodpovedná matka len 4-ročného syna. Žena vzala do ruky nôž a nič netušiaceho muža bodla do chrbta. Počas svojho vyčíňania mala napadnúť aj svojho malého chlapca. Policajti zverejnili brutálne detaily útoku.

 

Hororový útok sa odohral v nedeľu 22.1 2023 v obci Pobedim pri Novom Meste nad Váhom. Dráme mala predchádzať hádka medzi partnermi, ktorá sa vystupňovať natoľko, že žena v istej chvíli neváhala vziať do ruky nôž. Bodnúť mala najprv muža, neskôr mala ublížiť aj 4-ročnému synovi.

KRVAVÁ dráma! Žena dobodala muža aj syna: Prehovorila ŠOKOVANÁ suseda aj známi

Bodné poranenia utrpela aj žena, ktorá mala byť iniciátorom útoku. Mužovi sa podarilo z domu utiecť a vyhľadať pomoc. Len vďaka jeho rýchlej reakcii sa obaja so synom zachránili. Policajti nedávno zverejnili brutálne detaily celého útoku. Čo sa vlastne v osudnú noc stalo?