FOTO POŽIAR skončil TRAGÉDIOU! Krutý pohľad pre hasičov: Našli MŔTVE telo: Mrazivé DETAILY nešťastia

TRENČIANSKE TEPLICE – Včera krátko pred deviatou hodinou večer začala horieť záhradná chata v Trenčianskych Tepliciach v časti Stanoviny. Hasiči, ktorí požiar likvidovali, našli telo bez známok života.

Ako informuje portál trencinak.sk, na mieste zasahovali siedmi príslušníci Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) z Trenčína s dvomi cisternovými a jedným sanitným vozidlom.

Po príchode zistili, že je zasiahnutá aj obytná miestnosť v interiéri, pričom požiar už bol v pokročilej fáze horenia. „Trenčianski hasiči zasahujúci v dýchacích prístrojoch nasadili za účelom lokalizácie požiaru a ochladzovania okolia požiariska tri hasebné prúdy,“ informoval hovorca hasičov v Trenčianskom kraji Marián Petrík.

Keď sa im podarilo znížiť intenzitu požiaru, v miestnosti našli telo osoby bez známok života. Na miesto prišli dve posádky záchrannej zdravotnej služby (ZZS), pričom privolaný lekár konštatoval u postihnutej osoby smrť.

Hasiči potom prehľadávali a likvidovali skryté lokálne ohniská a pomocou termovíznej kamery monitorovali vnútorné priestory postihnutého objektu. „Po likvidácii požiaru bol celý objekt opätovne skontrolovaný termokamerou, po čom bolo miesto udalosti odovzdané príslušníkom polície,“ priblížil Petrík.

Profesionálnym hasičom asistovali aj desiati dobrovoľní hasiči z DHZO Trenčianska Teplá s dvomi kusmi techniky.. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania.

Viac o téme: mŕtve telo, požiar, Trenčianske Teplice

Súvisiace články