Regióny Trenčín Top

BRUTÁLNY ÚTOK Na ulici muž DOBODAL len 17-ročné dievča!

Ilustračný obrázok Zdroj : FB / Polícia SR - Banskobystrický kraj

TRENČÍN – Scéna ako z hororového filmu sa odohrala včera (17.9.) v neskorých nočných hodinách priamo na ulici v Trenčíne. Neznámy páchateľ bodol nožom len 17-ročné dievča na Električnej ulici. Mladej žene pomáhali leteckí záchranári. Informovala o tom v sobotu Vrtuľníková záchranná zdravotná služba (VZZS) Air – Transport Europe.

 

Čepeľ len tesne minula pľúca a srdce, zlomila sa a ostala zapichnutá v tele dievčaťa. To sa ešte s vypätím posledných síl snažilo pred útočníkom utiecť.“Po stabilizovaní základných životných funkcií dievča z Fakultnej nemocnice v Trenčíne letecky previezli do vyššieho zdravotníckeho zariadenia – Univerzitnej nemocnice Bratislava – Ružinov,” uviedli leteckí záchranári.

Prijatie pacientky potvrdila aj Univerzitná nemocnica Bratislava. “Môžeme potvrdiť, že Univerzitná nemocnica Bratislava prijala spomínanú pacientku. Vzhľadom na to, že ide o maloletú osobu, nebudeme poskytovať bližšie informácie k jej zdravotnému stavu,” uviedla hovorkyňa nemocnice Eva Kliská.

Udalosťou, ku ktorej došlo na Električnej ulici, sa už zaoberá polícia. “Na chodníku z doposiaľ neznámeho dôvodu páchateľ bodol do chrbta 17-ročné dievča. Podozrivého muža policajti obmedzili na osobnej slobode a vykonávajú potrebné procesné úkony,” ozrejmili trenčianski krajskí policajti.

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci zločinu ublíženia na zdraví.