HRÔZOSTRAŠNÝ PRÍPAD Muž napadol svoju exmanželku počas toho ako spala! Bil ju päsťami a vyhrážal sa jej zabitím

PÚCHOV – Púchovskí policajti boli privolaní k prípadu, ku ktorému došlo v jednom z rodinných domov v okr. Púchov, kedy agresívny bývalý manžel s 1,60 promile vyvalil dvere na spálni, kde spala jeho bývalá manželka a napadol ju. Počas bitky sa jej vyhrážal zabitím.

 

Ženu mal napadnúť v neskorých nočných hodinách jej 46-ročný bývalý manžel. K napadnutiu malo dôjsť tak, že jeho už bývalá manželka spala zamknutá v spálni a útočník pod vplyvom alkoholu mal vyraziť dvere, vojsť do spálne a napadnúť ju.

Aj napriek tomu, že sa napadnutá žena kryla a snažila sa pred päsťami svojho bývalého manžela skryť pod paplónom utrpela zranenia, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie. Po útoku utrpela povrchové poranenia hlavy, mala roztrhnutú peru, poranenie lícnych a pod očnicových kostí a zlomený zub. ️

Policajtov privolala ich dcéra

Počas toho ako ju bil sa jej mal neustále vyhrážať zabitím. Žena mala vážnu obavu o svoj život a zdravie a bála sa, vzhľadom k jeho agresívnemu správaniu, že svoje vyhrážky naplní. Ich dcéra našťastie privolala policajtov z Púchova a tí okamžite konali. Agresívneho muža obmedzili na osobnej slobode a skončil v policajnej cele. Muž nafúkal 0,77 mg/l, čo predstavuje 1,60 promile.

“Poverený príslušník Obvodného oddelenia z Púchova muža obvinil z prečinu „Nebezpečné vyhrážanie“ Vzhľadom k tomu, že existuje dôvodná obava, že by obvinený mohol v protiprávnom konaní pokračovať, bol podaný aj podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby,” informujú policajti na sociálnej sieti.

O tom, či bude obvinený za svoje konanie stíhaný väzobne alebo na slobode rozhodne súd. Za tento trestný čin mu hrozí trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky.

Viac o téme: agresivita, agresor, bývalá manželka, napadnutie, polícia, vyhrážanie sa

Súvisiace články