Regióny Trenčín

Krvavá dráma v pohostinstve: 17-ročný mladík dobodal troch mužov!

Konflikt cudzincov v hoteli v Dubnici n/Váhom vyvrcholil útokom nožom. Zdroj: KR PZ TN
Mladík nožom dobodal troch ľudí. Ilustračné foto. ZDROJ: KR PZ TN

DUBNICA NAD VÁHOM – V Dubnici nad Váhom sa počas víkendového večera odohrala krvavá dráma. Informuje o nej trenčianska policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová.

 

“Na terase miestneho pohostinstva mala najskôr prebehnúť potýčka dvoch žien. Jeden zo svedkov, 46-ročný muž, sa snažil situáciu medzi ženami upokojiť. Počas toho k nemu pristúpil len 17-ročný chlapec s nožom v ruke a bodol ho 3-krát do oblasti brucha,” spresňuje hovorkyňa.

Potom mladý útočník pristúpil aj k mladistvému, tiež 17-ročnému chlapcovi, ktorého fyzicky napadol. S nožom ho raz bodol do ľavého ramena so slovami ,,dopichám ťa celého“.

Útočník napadol aj 33-ročného muža. Opakovane ho udieral päsťou do tváre. Keď spadol na zem, kopal ho do chrbta. Potom ušiel.

“Polícia po páchateľovi tohto skutku intenzívne pátrala, pričom už nasledujúci deň došlo k jeho zadržaniu,” informuje Kuzmová.

Polícia po vykonaní výsluchu svedkov udalosti a ďalších potrebných procesných úkonov dospela k záveru, že má dostatok podkladov k tomu, aby mohlo byť voči útočníkovi vznesené obvinenie.

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Trenčín vzniesol obvinenie voči 17-ročnému mladíkovi zo zločinu Ublíženie na zdraví v štádiu pokusu v súbehu s prečinom Výtržníctvo a prečinom Nebezpečné vyhrážanie. Zároveň podal podnet na jeho vzatie do väzby.

“Na rozhodnutie súdu, či bude v tejto veci vedené väzobné trestné stíhanie, si obvinený počká v cele policajného zaistenia,” dodáva hovorkyňa.