Krimi Regióny Trenčín Žilina Bytča Prievidza Top

MIMORIADNE PÁTRANIE Zmizol len 12-ročný Tobias a 16-ročná Lenka! Zúfalá prosba o pomoc: Nevideli ste ich?

Ilustračné foto. Zdroj: FB/Polícia SR, regiony.sk

HANDLOVÁ – Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po 12-ročnom Tobiasovi a 16-ročnej Lenke. Mama Tobiasa naposledy videla v stredu (3.7) v Handlovej, kde bývajú. Odvtedy o ňom nemá informácie. Lenka je nezvestná od 29. júna. Neviete, kde by deti mohli byť? 

Aktualizované 5.7. – Dvanásťročný Tobias sa našiel v poriadku, informovala o tom trenčianska polícia na sociálnej sieti. Polícia odvolala pátranie aj po nezvestnej 16-ročnej Lenke D. z Bytče. Dievča našla policajná hliadka z Bytče, je v poriadku. V piatok o tom informovala žilinská krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová.

“12-ročný Tobias C. bol naposledy videný svojou matkou v mieste svojho bydliska v Handlovej dňa 03.07.2024 v čase o 14,00 h, odkiaľ odišiel na neznáme miesto a jeho súčasný pobyt nie je známy,” píše trenčianska polícia na sociálnej sieti.

“Tobias je 154 cm vysoký, štíhlej postavy. Má čierne vlasy, dlhšiu ofinu prehodenú nabok, reč má plynulú. Naposledy mal oblečené šedé rifle, čiernu mikinu a obuté mal čierne botasky,” doplnila polícia. V prípade akýchkoľvek informácií o pobyte chlapca, kontaktujte políciu na známom čísle 158.

Polícia pátra aj po nezvestnej 16-ročnej Lenke z Bytče

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po 16-ročnej Lenke D. z Bytče. Nezvestná je od 29. júna, keď odišla z miesta bydliska a domov sa nevrátila. “Od uvedeného dňa o sebe nepodala žiadnu správu. Miesto jej súčasného pobytu a pohybu je neznáme,” doplnila žilinská krajská policajná hovorkyňa Zuzana Šefčíková.

Nezvestná Lenka je vysoká 167 cm, má strednú postavu, hnedé rovné vlasy po plecia a hnedé oči. Oblečené má čierne rifle a čierne kraťasy a pri sebe mala tmavú mikinu. “Akékoľvek informácie o nezvestnej môže verejnosť oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru alebo súkromnou správou na oficiálnej stránke polície,” vyzvala Šefčíková.