Regióny Trenčín Prievidza

Nevideli ste ich? Polícia žiada o pomoc pri pátraní po nezvestných Jaroslavovi Harachovi a Martine Šiškovej

Prievidzskí kriminalisti pátrajú po nezvestnom 54-ročnom Jaroslavovi Harachovi z Prievidze. ZDROJ: fb Polícia SR
PRIEVIDZA – Prievidzskí kriminalisti pátrajú po nezvestnom 54-ročnom Jaroslavovi Harachovi z Prievidze. Jaroslav odišiel dňa 2.februára podvečer z domu na neznáme miesto a nikomu z rodiny sa viac neozval. Nevzal si so sebou ani lieky, ktoré potrebuje a mal by pravidelne užívať.
Jaroslav je asi 168 cm vysoký, štíhlej až vychudnutej postavy postavy. Má tmavé, krátke, brčkavé prešedivelé vlasy a hnedé oči. Naposledy mal na sebe čierne tepláky a na nich zelené menčestrové nohavice, zelenú mikinu a obuté mal hnedé poltopánky. “Ak ste ho videli, kontaktujte nás na  tiesňovej linke polície 158, alebo na našom facebooku, formou súkromnej správy,” informuje polícia.
Prievidzskí kriminalisti pátrajú po nezvestnom 54-ročnom Jaroslavovi Harachovi z Prievidze. ZDROJ: fb Polícia SR
Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave III od rána pátrajú po nezvestnej 37-ročnej Martine Šiškovej z Bratislavy. Polícia o tom informuje na sociálnej sieti. Žiada o pomoc aj verejnosť. “V pátraní nám pomáhajú aj občianske združenia a dobrovoľníci,” dodala polícia. V prípade akýchkoľvek informácií k nezvestnej môže verejnosť kontaktovať políciu na bezplatnom čísle 158, prípadne formou súkromnej správy prostredníctvom sociálnej siete.