Krimi Regióny Trenčín Top

OBROVSKÁ TRAGÉDIA Michal už prvé kroky novonarodeného synčeka neuvidí! VRAZIL doňho mladý vodič: Slová MANŽELKY trhajú srdce

Zdroj: Facebook, FB/Polícia SR, FB/Air Transport Europe

PARTIZÁNSKE – Medzi obcami Ostratice a Žabokreky nad Nitrou sa čelne zrazili dve osobné vozidlá. Michal (†37) sa už domov k svojmu novonarodenému synovi a manželke nevrátil. Zahynul pri nehode, ktorú nespôsobil. Podľa polície mu na rovnom úseku prešlo do protismeru auto, ktoré šoféroval 24-ročný vodič.

Tragická nehoda sa stala 3. júna v ranných hodinách na ceste III/1745 v okrese Partizánske. Adrián (24) utrpel vážne zranenia a záchranári ho museli previezť vrtuľníkom do nemocnice. “Posádka leteckých záchranárov si do svojej starostlivosti prevzala 24-ročného muža, ktorý utrpel vážne poranenia viacerých častí tela. Lekár mu poskytol neodkladné zdravotné ošetrenie, bol uvedený do umelého spánku a po preložení na palubu bol s tzv. polytraumou letecky prevezený do FN v Nitre,” uviedli leteckí záchranári.

Zdroj: FB/Air – Transport Europe, letecká záchranná služba

Michal sa už domov nevrátil

Druhý, ťažko zranený vodič ostal v starostlivosti pozemných záchranárov. Žiaľ, pomôcť mu už nedokázali. Na mieste nehody vyhasol Michalov život . “Pri zrážke vozidla utrpel 37-ročný vodič zranenia, ktorým na mieste podľahol. Druhý účastník dopravnej nehody bol vo vážnom stave transportovaný leteckou záchrannou službou do nemocnice,” konštatovala trenčianska krajská polícia.

Zdroj: FB/Air – Transport Europe, letecká záchranná služba

Na miesto bol prizvaný aj znalec z odboru cestnej dopravy. Presné príčiny a okolnosti nehody sú predmetom vyšetrovania. Polícia začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenie.

Rodina a blízki sú zronení

Michalov odchod veľmi ťažko nesú jeho blízki. “Priateľu môj, drahý Miško, odpočívaj v pokoji. Srdce mi trhá, slza za slzou. Nikdy nezabudnem na dlhé roky, keď sme spolu po vonku behali, nonstop sa smiali,” uviedla Laura so slzami v očiach.

Jeho manželka je z celého incidentu veľmi zdrvená. Len nedávno zverejnili fotografie, na ktorých oznámili svojim blízkym, že už sú traja. Svojho malého synčeka si ale Michal už neužije. “Láska moja, nikdy na teba nezabudneme a budeme ťa aj s malým synom milovať do konca života. Michal, neskutočne mi chýbaš, je to bez teba čím ďalej, tým ťažšie,” píše skormútene jeho manželka.

Ani jeho bývala učiteľka sa nevie z celej tragédia spamätať. “Sme z toho všetci zronení. Bol mojím žiakom,” uviedla Margita. “Je mi to neskutočne ľúto. Stále ho mám pred sebou a nechce sa mi veriť. Bol mi ako druhý syn. Budeš chýbať Miško,” napísal Ľubka.

Zdroj: FB/Air – Transport Europe, letecká záchranná služba