Regióny Trenčín Top

OBROVSKÁ TRAGÉDIA Vladimír sa vybral za PRÁCOU, k dcérke sa už NEVRÁTIL! Nečakane zomrel priamo v SANITKE: Silná prosba o POMOC

Zdroj: rodinný archív, Pexels

DUBNICA NAD VÁHOM – Osud kruto zasiahol do rodinky z Dubnice nad Váhom. Vladimír chodil pravidelne pracovať do zahraničia, aby uživil a zabezpečil svoju dcérku. Posledná cesta sa mu vo veku 42 rokov stala osudnou.

Vladimír Slanina chodieval pravidelne pracovať do zahraničia. Zo svojej poslednej cesty do Švajčiarska sa už ale živý nevrátil. Podľa informácií, ktoré máme od jeho blízkej rodiny, zomrel náhle. Jeho odchod na večnosť vôbec nečakali.

Smrť si ho našla nepripraveného, len pár dní po jeho narodeninách. Zomrel pri prevoze sanitkou v sobotu 27. apríla 2024. Zadusil sa krvnou zrazeninou, ktorá sa mu uvoľnila z nohy a dostala sa do pľúc. Rodina, aby predišla konšpiráciám, ktoré sa v podobných prípadoch často skloňujú najmä na sociálnych sieťach, pripomína, že nepodstúpil očkovanie na COVID.

Drahý prevoz

Rodina zostala náhlym odchodom Vladimíra zaskočená. Keďže zomrel vo Švajčiarsku, cena jeho prevozu bude stáť takmer 3 000€. Ťarcha zaplatiť nielen prevoz, ale aj pohreb padla na jeho brata a iba 13-ročnú dcérku.

Od Vladimírovho kamaráta sa rodina dozvedela, že podľa úradníkov vo Švajčiarsku tam mal brat viac dlhov, ako peňazí.

Rodina potrebuje pomoc

Otec žil pre svoju iba 13-ročnú dcérku, ktorá prišla o človeka, ktorého nadovšetko milovala. Pre svoju dcéru sa snažil zabezpečiť lepšiu budúcnosť, no žiaľ, už to nestihol. Spoločný čas, ktorého bolo málo, si vždy užívali. “Stretávali sa málo. Domov chodil aj po 2 až 3 mesiacoch niekedy. Jeho dcérka bola rada, keď boli spolu,” uviedla rodina.

Známi preto založili zbierku a aj verejnosť prosia o pomoc pre túto rodinku, ktorá potrebuje zaplatiť nielen náklady na prevoz, ale chcú financie odložiť aj pre dcéru, ktorá už svojho ocka nikdy neuvidí. Napriek tomu môže mať ale svetlú budúcnosť. “Svoju finančnú pomoc môžete posielať na účet: IBAN SK82 0200 0000 0070 5414 2372. Do poznámky napíšte, prosím, DAR,” uviedla Iveta, ktorá stojí za zbierkou.