Regióny Trenčín

Polícia PÁTRA po 35-ročnom Jurajovi: Nevideli ste ho?

Policajti pátrajú po Jurajovi Minárikovi. ZDROJ: Polícia SR

TRENČÍN – Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po 35-ročnom Jurajovi Minárikovi z Trenčianskych Stankoviec. Nezvestný je od 25. júla. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

 

“Posledný kontakt s nezvestným bol na železničnej stanici v Trenčíne, kde si zakúpil cestovný lístok s odchodom vlaku o 17.38 h do Prahy. V čase o 19.25 h s ním naposledy telefonovali, odvtedy má vypnutý telefón. Doteraz nedal o sebe vedieť,” informuje polícia.

Minárik je vysoký 190 centimetrov, štíhlej postavy. Má rovné hnedé vlasy, boky hlavy má vyholené a na vrchnej časti hlavy má vlasy dlhé asi 12 centimetrov. Oči má hnedé. Na pravej strane krku má tetovanie, na hrudi má tetovanie ohnivého vtáka Fénixa. Na pravom ramene má tetovanie, ktoré vyzerá ako plynová maska. Medzi vrchnými zubami má medzierky.

Naposledy mal oblečené dlhé nohavice čiernej farby, čiernu nepremokavú bundu do pása, tenisky značky Puma, ruksak čiernej farby rovnakej značky. Pri sebe mal cestovnú tašku značky Lacoste zelenej farby s bielym logom. Na hlave mal šiltovku.

“Akékoľvek informácie k pobytu nezvestného je možné oznámiť na telefónnom čísle 158 alebo formou súkromnej správy na sociálnej sieti trenčianskej polície,” informuje polícia.