Regióny Trenčín Partizánske

PREPADNUTIE nič netušiacej ženy! Údery, kopance, vyhrážanie zabitím!

Ženu v spánku surovo napadol opitý muž. Ilustračné foto ZDROJ: FB Polícia SR, Trenčiansky kraj

PARTIZÁNSKE – Otrasný zážitok má za sebou bezbranná žena zo sociálneho zariadenia v Partizánskom. Polícia zadržala páchateľa v krátkom čase po jeho útoku.

Ten sa mal odohrať v sociálnom zariadení v Partizánskom. Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že páchateľ v doobedňajších hodinách pod vplyvom alkoholu vošiel do izby poškodenej. Tú počas toho ako spala mal ťahať za vlasy a päsťami opakovane udierať do oblasti hrudníka a hlavy. Potom ako ju mal kopnúť do chrbta sa jej mal vyhrážať zabitím. Vystrašenej žene sa podarilo pred páchateľom utiecť, pričom sa nestihla ani obuť a tak prišla na Obvodné oddelenie PZ v Partizánskom, kde požiadala políciu o pomoc.
Polícia agresívneho muža obmedzila na osobnej slobode. Bola s ním vykonaná dychová skúška s výsledkom 2,21 promile alkoholu.
Poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ Partizánske 48 ročnému muža obvinil z prečinu nebezpečné vyhrážanie. Zároveň spracoval podnet na jeho väzobné trestné stíhanie, s ktorým sa súd stotožnil.