Regióny Trenčín Partizánske

Pri VÁŽNEJ DOPRAVNEJ NEHODE v Bošanoch sa zranila vodička osobného auta

Ilustračné foto. ZDROJ: TASR

BOŠANY – Zranenie vodičky si vyžiadala vo štvrtok (16. 2.) ráno v Bošanoch v okrese Partizánske dopravná nehoda osobného auta. Pri udalosti zasahovali traja príslušníci Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) z Partizánskeho s jedným kusom techniky. Informoval hovorca hasičov v Trenčianskom kraji Marián Petrík.

 

Automobil po nehode blokoval jeden jazdný pruh, z vozidla vytekali prevádzkové kvapaliny. Zranená žena bola po príchode hasičov v opatere okoloidúcich vodičov. “Hasiči z Partizánskeho ihneď po príchode začali s poskytovaním predlekárskej prvej pomoci zranenej osobe. Súčasne miesto dopravnej nehody zabezpečili, vykonali protipožiarne opatrenia a prostredníctvom absorpčnej látky zachytili uniknuté prevádzkové kvapaliny,” opísal Petrík.

Po príchode posádky zdravotníkov podľa neho asistovali príslušníci HaZZ pri ďalšom ošetrení a následnom transporte zranenej do sanitky, potom ju záchranári previezli do nemocnice na ďalšie ošetrenie. Po odtiahnutí vozidla hasiči z vozovky odstránili uniknuté prevádzkové kvapaliny.