Regióny Trenčín Partizánske Top

ŠOK a ZDESENIE: Žene skočil na čelné sklo nahý muž

Zdroj: FB / Ja som Fun Radio

PARTIZÁNSKE – Kuriózny prípad sa odohral dnes v meste Partizánske v Trenčianskom kraji. Žene, ktorá v tom čase viezla svoju neplnoletú dcéru do školy a sama mala následne namierené do práce, doslova skočil na prednú kapotu auta nahý muž.

 

Záber zachytávajúci inkriminovaný moment sa rýchlo dostal na internet a začal kolovať na sociálnych sieťach. Môžete na ňom vidieť muža ležiaceho na čelnom skle stojaceho auta v čase rušnej premávky. Potom, ako fotografia začala kolovať na sociálnych sieťach, stala sa terčom vtipov a posmechu a mnoho ľudí na celú vec reagovalo s pobavením.

Naopak, zábavná sa situáciu určite nezdala mužovi, ktorého manželka a dcéra v aute sedeli. Ako uviedol pre Zoznam.sk, nadrogovaný mladík jeho najbližším vyskočil na auto a kričal, že už zabíjal. „Manželka sa bála otvoriť dvere, keďže bola vnútri aj dcéra a čakala na pomoc,“ prezradil. Tiež upozornil na to, že viac ľudí sa na veci zabávalo a robilo fotky incidentu, ako pomáhalo. „Ďakujem tým dvom pánom z celého srdca, čo jej pomohli,“ dodal. Jeho manželka mala podľa neho smolu, že práve jej auto išlo ako prvé.

Vo veci sme kontaktovali aj trenčiansku krajskú políciu. Hovorkyňa Danka Adámiková uviedla, že policajti Obvodného oddelenia v Partizánskom tento incident preverujú.