Regióny Trenčín Handlová Prievidza Top

ŠOKUJÚCE svedectvo! Prehovorila žena, ktorá BODLA Juraja do srdca: Desivé detaily zo života

Rodinná tragédia. ZDROJ: TASR/Roman Hanc, FB/J.C

HANDLOVÁ – Brutálna vražda, ktorá sa odohrala v obci Handlová, šokovala verejnosť. Podľa medializovaných informácií mala 34-ročná Mária vziať do ruky nôž a bodnúť svojho 38-ročného manžela Juraja do srdca. Muž zraneniam podľahol. Mária sa pár dní po ohavnom čine postavila pred súd. Nám sa podarilo získať jej svedectvo. A nielen to! Prekvapia aj výpovede ďalších svedkov.

 

K brutálnej vražde došlo vo štvrtok 26.1. 2023 v obci Handlová (okres Prievidza). Opitá Mária sa v osudný večer pohádala s manželom. Po ostrej výmene názorov vzala do ruky nôž a muža chladnokrvne bodla do srdca. Manželmi boli len niekoľko mesiacov.

ZDROJ: FB/J.C.

V dome, kde sa odohrala krvavá dráma, boli aj jej dvaja synovia, 8-ročný Alex a 12-ročný Mirko, ktorí spali vo svojich posteliach. Práve malý Mirko bol ten, kto zavolal na tiesňovú linku. Keď operátor počul vydeseného chlapca, tušil, že sa stalo niečo zlé. Na miesto činu vyslal záchranku aj políciu. Jurajovi však už nikto nedokázal pomôcť.


Brutálna VRAŽDA Juraja: Manželka ho bodla priamo do SRDCA! Pomoc zavolal jej malý syn


Čo presne sa za dverami domu stalo, nie je jasné. Kým niektorí svedkovia tvrdia, že Mária bola pod vplyvom alkoholu agresívna, ona sama má na celú vec iný názor. Tvrdí, že nechcela nikoho zabiť. Práve Juraj bol agresorom, ona sa len bránila.