Regióny Trenčín Top

ŠOKUJÚCI pokus o VRAŽDU! Ženu oblial benzínom a ZAPÁLIL

TRENČÍN – Neuveriteľná krutosť! 47-ročný Myjavčan mal v piatok v skorých ranných hodinách vojsť do záhradnej chatky, kde spala iba 28-ročná žena. Polial ju, aj vnútro chatky benzínom a zapálil! Potom zbabelo ušiel a ženu nechal napospas osudu. Policajti ho však vypátrali a teraz čelí zločinu pokusu o vraždu.

 

Podľa doterajších zistení mal obvinený v piatok v ranných hodinách pod vplyvom alkoholu v záhradnej chatke zobudiť 28-ročnú ženu. “Tú mal poliať benzínom a následne mal porozlievať benzín aj po interiéri chatky, ktorý mal zapaľovačom zapáliť,” uviedla trenčianska polícia na sociálnej sieti. Ako doplnila, po vzniku požiaru z chatky ušiel, pričom bol políciou v krátkej dobe vypátraný a zadržaný. “Žena si po vzniku požiaru vyzliekla oblečenie poliate benzínom a vyskočila z chatky von oknom, pričom si nespôsobila žiadne zranenia,” skonštatovala.

NEUVERTEĽNE BRUTÁLNA VRAŽDA! Zuzanu sa najskôr POKÚSIL ZAPÁLIŤ, potom jej sekal do hlavy. VRAH potrestaný nebude.

 

Opitý muž nadránom podpálil iba 28-ročnú ženu v chatke.
Zdroj: fb/pztn

Hrozí mu 20 až 25 rokov!

Vyšetrovateľ spracoval na obvineného podnet na návrh na jeho väzobné stíhanie, ktorý súd akceptoval. “Vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne obvinil 47-ročného Myjavčana z obzvlášť závažného zločinu vraždy spáchaného v štádiu pokusu,” uzavrela polícia s tým, že za uvedený skutok obvinenému v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov.