Regióny Trenčín

TRAGICKÁ DOPRAVNÁ NEHODA: Vodič zrazil ženu s jej psíkom priamo na prechode

nehoda
Žena ani psík bohužiaľ zrážku neprežili. Zdroj: FB Polícia Trenčiansky kraj
PRIEVIDZA – V piatok ráno zasahovali takmer všetky záchranné zložky pri vážnej dopravnej nehode na Nábreží sv. Cyrila. 38 – ročný vodič zrazil priamo na prechode chodkyňu aj s jej štvornohým miláčikom.
V skorých ranných hodinách došlo v meste Prievidza na Nábreží sv. Cyrila k vážnej dopravnej nehode. “Na priechode pre chodcov 38-ročný vodič osobného motorového vozidla zrazil chodkyňu spolu s jej psom, ktorého mala na vôdzke. 55-ročná žena bohužiaľ na mieste nehody zraneniam podľahla a uhynul aj jej pes. Dopravní policajti podrobili vodiča dychovej skúške s negatívnym výsledkom,” opísali detaily hroznej tragédie muži zákona.
Ako ďalej priblížili poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prievidzi začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Okolnosti ako aj miera zavinenia dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania prievidzskej dopravnej polície. “Polícia žiada občanov, ktorí boli svedkami uvedenej udalosti, aby akékoľvek informácie k nej oznámili na bezplatnom telefónnom čísle 158, alebo najbližšom útvare Policajného zboru,” doplnili v statuse.