Regióny Trenčín

ŠKANDÁL Na OPITÚ učiteľku upozornili žiaci! Skončila na polícii

Zdroj: Glob.sk / Peter Korček

PIEŠŤANY – Ďalší prípad maximálnej nezodpovednosti sa stal na jednej zo základných škôl v Piešťanoch. Tentokrát išlo o podnapitú učiteľku, ktorá s drzosťot sadla za katedru na mol opitá. Ako prví si to dokonca všimli samotní žiaci. 

 

V pondelok ráno mali na nezvyčajné správanie sa pani učiteľky upozorniť jej vlastní žiaci. Riaditeľ základnej školy začal ihneď konať a na miesto privolal policajnú hliadku. Policajti podrobili staršiu ženu dychovej skúške, pri ktorej nafúkala 1 mg/l alkoholu, čo je v prepočte až 2,08 promile.

Ženu už obvinili

Piešťanskí policajti 65 ročnú učiteľku obmedzili na osobnej slobode a previezli na policajné oddelenie. Poverený policajt ženu obvinil z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. “V zmysle zákona jej môže hroziť trest odňatia slobody až na 1 rok. Žena je stíhaná na slobode,” píšu policajti na sociálnej sieti.

Upozorňujeme, že nielen šoférovanie, ale aj vykonávanie zamestnania pod vplyvom alkoholu alebo drog, pri ktorom by mohol byť ohrozený život alebo zdravie osôb, prípadne by mohla byť spôsobená škoda na majetku, môže byť trestným činom. Správajte sa zodpovedne