V púchovskej časti Nosice čakajú na vodičov dopravné obmedzenia. Cesta do práce sa môže predĺžiť

PÚCHOV – Okresný dopravný inšpektorát v Považskej Bystrici upozorňuje motoristov, že od pondelka bude na ceste III/1942 v púchovskej mestskej časti Nosice čiastočné dopravné obmedzenie. Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne na sociálnej sieti.

 

Dôvodom je presmerovanie cestnej premávky na nový cestný nadjazd, ktorý je súčasťou modernizácie železnice na traťovú rýchlosť 160 kilometrov za hodinu v úseku Púchov – Považská Teplá. Dopravné obmedzenie bude trvať až do vybudovania trvalého chodníka pre peších, ktorý bude spájať širšie centrum mesta Púchov a mestskú časť Nosice.

„Doprava bude vedená striedavo jednosmerne pre obidva jazdné smery, pričom bude usmerňovaná prenosným dopravným značením a riadená cestnou svetelnou signalizáciou, prípadne spôsobilými a náležite poučenými osobami,“ informuje polícia.

Viac o téme: cestná premávka, dopravca, dopravné obmedzenia, modernizácia, motoristi, nadjazd, nosiče, Okresný dopravný inšpektorát, Považská bystrica, signalizácia, železnice

Súvisiace články