Regióny Trenčín Top

VEĽKÁ TRAGÉDIA! Tomáša zrejme dobodala vlastná manželka. Polícia ju už obvinila z vraždy

Dobodala Tomáša vlastná manželka? ZDROJ: FB TŠ

DUBNICA NAD VÁHOM – Veľká rodinná tragédia, za ktorú môžu zrejme mimoriadne zlé vzťahy medzi manželmi. Trenčianska polícia informovala, že po bodnutí zomrel v jednom z bytov v Dubnici nad Váhom 35-ročný muž. K tragickej udalosti  došlo v sobotu v nočných hodinách.

 

Z vraždy 35-ročného Tomáša polícia obvinila jeho 33-ročnú manželku. Na sociálnej sieti o tom dnes informovala trenčianska krajská polícia.
Podľa doterajších zistení policajtov 33-ročná žena bodla svojho 35-ročného manžela. V byte sa v tom čase  nachádzal ešte jeden muž. Najskôr malo dôjsť k fyzickej a slovnej potýčke medzi manželmi. “Neskôr sa medzi sebou pobili obaja muži. Žena sa pokúšala bitke medzi mužmi zabrániť, čo sa jej nepodarilo. Všetci traja boli v tom čase pod vplyvom alkoholu. Žena potom prešla do kuchyne, vzala kuchynský nôž a jedenkrát bodla manžela do hrudníka,” konkretizovala polícia.
Napriek snahe privolanej Rýchlej zdravotnej pomoci 35-ročný muž na následky bodnutia na mieste zomrel. “Vyšetrovateľka Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru Trenčín obvinila 33-ročnú ženu z obzvlášť závažného zločinu vraždy. Zároveň bude spracovaný podnet na jej väzobné stíhanie,” informovali policajti. Za skutok hrozí obvinenej trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov.

 

Galéria
Tomáša zrejme dobodala vlastná manželka ZDROJ: FB TŠ
Týmto nožom bodla 35-ročného Tomáša jeho manželka. ZDROJ: FB Polícia Trenčiansky kraj
V tomto byte sa udiala veľká tragédia. ZDROJ: FB Poícia Trenčiansky kraj
navigate_before
navigate_next