Regióny Trenčín

Zlodej UKRADOL z krčmy alkohol, dataprojektor a bicykel

Ukradnutý bicykel. Zdroj: KR PZ TT

KOPLOTOVCE – Policajti vyšetrujú vlámanie do pohostinstva v obci Koplotovce. Začiatkom októbra sa doposiaľ neznáma osoba vlámala cez vypáčené dvere do krčmy. Pri kontrole prevádzky majitelia zistili, že im chýba niekoľko fliaš alkoholu, starší dataprojektor, ale aj horský, značkový bicykel. Ten si majiteľ zakúpil v roku 2019 za 700 eur.

 

“Ak máte akékoľvek informácie k tejto krádeži, boli ste svedkom udalosti, príp. poznáte osobu, ktorá je podozrivá z trestnej činnosti, všetky poznatky nám pomôžu rýchlejšie prípad objasniť a vypátrať ukradnutý bicykel,” žiadajú policajti o pomoc verejnosť.

Páchatelia krádeží sa snažia nepotrebných vecí zbaviť a rýchlo speňažiť. Je preto pravdepodobné, že aj tento biely bicykel bol ponúknutý za pár eur na predaj. Zlodeji sa snažia priamo osloviť buď cudzích ľudí na kúpu alebo využijú na predaj internetové bazáre. V každom prípade ide o kradnuté veci, ktoré pochádzajú z trestnej činnosti. Ak policajti takúto vec zaistia, prídete nielen o zakúpenú vec ale aj o peniaze. Myslite na to, že kúpou kradnutých vecí, podporujete trestnú činnosť.