Regióny Trenčín Top

AKTUÁLNE TRAGÉDIA NA STANICI! Muž skočil pod VLAK, na mieste bol MŔTVY: Predtým si kúpil LÍSTOK

Ilustračná foto. Zdroj: TASR/AP, zregionu.sk

TRENČÍN – Vo štvrtok dopoludnia skončila pod kolesami vlaku neznámy muž. Prípad sa stal na železničnej stanici v Trenčíne. Hrôzu na vlastné oči videli ľudia čakajúci na stanici. Muž totiž na mieste zomrel.

“Dnes 7. 12. o cca 10:40 vlak, ktorý smeroval zo Žiliny do Bratislavy zrazil a usmrtil osobu neoprávnene pohybujúcu sa v koľajisku v stanici Trenčín. Tento rýchlik kvôli udalosti meškal cca 131 minút. Aj keď rušňovodič okamžite použil rýchločinné brzdenie, vzhľadom na krátku vzdialenosť, nedokázal zrážke zabrániť,” uviedol pre zregionu.sk hovorca ZSSK Dominik Drevický.

Podľa infromácií Trenčianskeho Štandardu si mal dotyčný muž ešte pred tragickou udalosťou zakúpiť lístok na vlak. Jeden z cestujúcich celú tragédiu pri nástupištiach videl. „Videl som, ako sa tesne pred zastavením na stanici pred lokomotívu postavil človek. Lokomotíva ho hneď prešla. Vodič v zapätí zastavil,“ povedal pre portál cestujúci z vlaku, ktorý smeroval do Bratislavy.

Zvyšná doprava nebola touto udalosťou ovplyvnená. Keďže sa udalosť stala na nástupišti, cestujúci si z vlaku mohli priamo v stanici Trenčín bezpečne prestúpiť do iných vlakov a pokračovať ďalej vo svojej ceste.