Regióny Trenčín Top

AKTUÁLNE TRAGICKÁ NEHODA Na diaľnici leží MŔTVY muž! Prešli po ňom VIACERÉ autá: Cesta je NEPREJAZDNÁ

Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk
Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk

DUBNICA NAD VÁHOM – Dnes v podvečerných hodinách sa na D1 za Dubnicou nad Váhom smerom na Považskú Bystricu stala tragická dopravná nehoda. Na ceste leží telo neznámeho mŕtveho muža. Podľa informácií polície po ňom prešli viaceré autá.

Ako informuje trenčianska polícia, diaľnica je v úseku Dubnica nad Váhom – Ilava smerom na Žilinu uzavretá. “Vodiči, z dôvodu vážnej dopravnej nehody na diaľnici D1 v 140 km v smere na Žilinu je diaľnica od Dubnice nad Váhom neprejazdná.  Obchádzka je vedená a riadená policajnými hliadkami na zjazde do Dubnice nad Váhom cez Ilavu,” píšu policajti.

Ako pre zregionu.sk uviedla trenčianska krajská policajná hovorkyňa Ingrid Krajčíková, nehoda si vyžiadala jeden ľudský život. “Pri nehode bolo prejdené telo mužského pohlavia viacerými vozidlami. Polícia nehodu na mieste dokumentuje. Bližšie informácie poskytneme neskôr,” uviedla hovorkyňa.

Podľa niektorých ľudí mohlo ísť aj o samovraha. “Vraj z toho nadjazdu skočil chlapík pod kamión,” píše jeden z komentujúcich na sociálnej sieti.

Správu budeme aktualizovať.