Regióny Trenčín Myjava Top

AKTUÁLNE FOTO VÁŽNA NEHODA Ranených ratujú viaceré SANITKY aj VRTUĽNÍK! Doprava je obmedzená

Ilustračné foto. Zdroj: FB/Polícia SR - Trenčiansky kraj

BREZOVÁ POD BRADLOM – Sobotu na cestách poznačila vážna dopravná nehoda osobného vozidla v okrese Myjava. Došlo k nej okolo obeda za Brezovou pod Bradlom smerom na Košariská. V aute sa nachádzali viaceré osoby. Na miesto vyslali všetky záchranné zložky, vrátane viacerých sanitiek aj vrtuľníkovú záchrannú zdravotnú službu.

Aktualizované 17:55 – Podľa doterajších zistení polície sa 77-ročný vodič osobného motorového vozidla pravdepodobne dostatočne nevenoval vedeniu vozidla a nesledoval situáciu v cestnej premávke, v dôsledku čoho zišiel mimo cestu. “Vo vozidle sa v čase nehody nachádzali štyri dospelé osoby. Vodič vozidla a dvaja spolujazdci utrpeli ľahšie zranenia. 77-ročná žena bola vo vážnom stave letecky transportovaná do nemocnice,” uviedla polícia s tým, že dychová skúška vodiča bola negatívna.

Zdroj: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj
Zdroj: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj

Polícia zároveň informovala, že na tej istej ceste došlo aj k druhej nehode, a to v Brezovej pod Bradlom, časť U Minárčiných. 29-ročná vodička pravdepodobne neprispôsobila rýchlosť jazdy stavu a povahe vozovky, pričom s vozidlom zn. Peugeot dostala šmyk a skončila prevrátená na streche mimo vozovku. Privolaní záchranári odviezli vodičku so zlomeninou ruky na ošetrenie do nemocnice. Jej dychová skúška skončila s negatívnym výsledkom,” priblížila polícia.

Zdroj: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj

13:04 – Cestu po nehode polícia uzavrela. “Z dôvodu dopravnej nehody osobného motorového vozidla došlo k uzatvoreniu cesty II/499 v Brezovej pod Bradlom smer Košariská. Obchádzka je realizovaná od obce Brezová pod Bradlom cez obec Priepasné,” informovala trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

Zdroj: FB/Dopravný servis