Regióny Trenčín Top

AKTUÁLNE FOTO OBROVSKÁ TRAGÉDIA Pri zrážke s kamiónom zomrela mladá MAMIČKA! Vedľa nej ležalo malé BÁBÄTKO

Ilustračné foto. Zdroj: FB/Polícia SR

POPUDINSKÉ MOČIDŇANY – Pri dopravnej nehode na ceste medzi obcami Popudinské Močidľany a Radošovce v okrese Skalica prišla o život 30-ročná žena. Jej desaťmesačné dieťa previezli záchranári na vyšetrenia do nemocnice, informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave.

Podľa prvotných informácií smerovala žena od obce Popudinské Močidľany na obec Radošovce. Pri prejazde tiahlej pravotočivej zákruty mala z doposiaľ nezistených príčin prejsť do protismeru. Vodič nákladného auta, ktoré išlo v tom čase oproti, sa pokúšal autu vyhnúť, no zrážke už zabrániť nedokázal.

Galéria
ZDROJ: Polícia SR
ZDROJ: Polícia SR
ZDROJ: Polícia SR
ZDROJ: Polícia SR
navigate_before
navigate_next

ZDROJ: Polícia SR

“Mladá vodička utrpela pri nehode vážne zranenia, ktorým na mieste podľahla. Jej desaťmesačné dieťa, ktoré viezla riadne pripútané v detskej autosedačke, si prevzali do starostlivosti privolaní záchranári. Kamionista sa pri nehode nezranil. Policajti mu alkohol v dychu nezistili,” uviedla polícia.

Pri riešení následkov nehody zasahoval aj posttraumatický tím. Presné príčiny a okolnosti tragickej nehody sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania.