Regióny Trenčín Partizánske Top

DESIVÁ TRAGÉDIA Peťa zabil RÝCHLIK v CENTRE mesta, do PRÁCE už nedošiel! Mrazivé SVEDECTVÁ: Toto na tom NESEDÍ

Ilustračné foto. Zdroj: ZSSK

PARTIZÁNSKE – Predvianočný čas na Slovensku poznačil celý rád tragédií na cestách aj železniciach. Jednou z nich je aj zrážka rýchlika so 43-ročným mužom. Ten vošiel na koľaje na bicykli napriek tomu, že boli spustené závory.

K zrážke vlaku s cyklistom, ktorý sa snažil prejsť cez železničné priecestie, došlo v piatok (22. 12.) krátko po 8:30 ráno. Rušňovodič už zrážke nemohol zabrániť. Ako priblížila TV JOJ, 43-ročný muž mal namierené do práce. Podľa svedkov pred závorami zastavil. Napriek tomu, že sa pozrel na obe strany, zrazu vyrazil vpred. Rovno pred prichádzajúci rýchlik. “Cyklista prišiel na priecestie tesne pred prichádzajúcim vlakom, ktorý o zachytil,” potvrdila polícia. Muža odhodilo do jednej strany, jeho bicykel do druhej. Utrpel pritom zranenia nezlučiteľné so životom. “Peťko, kolega môj, budeš chýbať,” poslala odkaz zosnulému kolegyňa Ivana.

Ľútosť zastihla aj primátora mesta. “Tragédie žiaľ neobchádzajú ani naše mesto. Vlak zrazil cyklistu na priecestí pri Správe majetku mesta. Jedno miesto bude pozajtra pri štedrovečernom stole prázdne. Je mi to veľmi ľúto. Dovoľte mi vyjadriť úprimnú sústrasť rodine i blízkym,” napísal na sociálnej sieti šéf samosprávy Jozef Božik. ZSSK dodala, že cestujúci z rýchlika prišli do Bratislavy s meškaním 131 minút.

Krátko pred Vianocami na koľajniciach o život prišiel aj vodič Denis z Michaloviec. Osudnou sa mu stala zrážka vlaku a auta v Česku, kam odišiel žiť:


Denisa ZABIL vlak pár metrov pred DOMOM: Desivé SEKUNDY tragédie, ľudí ratoval aj VRTUĽNÍK