Regióny Bratislava Trenčín Nitra Top

MIMORIADNE Až 3 DIEVČATÁ potrebujú POMOC, zmizli bez stopy! Rodiny hľadajú Dominiku, Teréziu a Ľudmilu: Nevideli ste ich?

Ilustračné foto. Zdroj: TASR, zregionu.sk

SLOVENSKO – Tri rodiny stále pátrajú a čakajú na návrat svojich ratolestí. Dominika, Terézia a Ľudmila. Fotografie týchto troch detí už nejakú dobu svietia v pátracom systéme. Polícii ani dobrovoľníkom sa ich zatiaľ nepodarilo nájsť.

Na zozname nezvestných detí pribudli ďalšie mená. Pátracie tímy v posledných dňoch vyhlásili pátranie po troch neplnoletých dievčatách z Nitrianskeho a Trenčianskeho kraja.

Na zozname nezvestných maloletých detí pribudla 15. novembra 16 – ročná Ľudmila Matyášová z okresu Hlohovec. Má hnedé vlnité vlasy a hnedé oči.

Ľudmila Matyášová. ZROJ: ZÁCHRANNÝ SYSTÉM SLOVENSKO-PÁTRANIE PO OSOBÁCH

13. novembra Terézia Verešová (15). Terka má štíhlu postavu a hnedé vlasy po plecia. Naposledy mala na sebe oblečené čiernu mikinu s bielym nápisom, tmavomodré rifle a ružové tenisky.

Terézia Verešová. ZDROJ: ZÁCHRANNÝ SYSTÉM SLOVENSKO-PÁTRANIE PO OSOBÁCH

Dominika Pusztakürtiová má 16 rokov a pochádza z okresu Šaľa. Má čierne vlasy, dlhé po plecia a hnedé oči. Naposledy mala na sebe oblečené zelené šortky, čierne tričko a ružové tenisky.

Dominika Pusztakürtiová. ZDROJ: ZÁCHRANNÝ SYSTÉM SLOVENSKO-PÁTRANIE PO OSOBÁCH

Ak uvidíte, nájdete hľadanú osobu ihneď volajte linku polície (158) a následne Záchranný Systém Slovensko – Pátranie po osobách +421 948 11 22 33.