Regióny Trenčín

MIMORIADNE Ďalšie pátranie po NEZVESTNOM Milanovi! Deň i noc ho hľadajú desiatky ľudí: Nevideli ste ho?

Zdroj: Záchranný Systém Slovensko

PRIEVIDZA – Nezvestného 31-ročného Milana Skoka z Nitrianskeho Pravna v okrese Prievidza ešte nenašli. Polícia preto pripravila na stredu pátraciu akciu. TASR o tom informovala trenčianska krajská policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová.

“Muža naposledy videli 7. marca dopoludnia, keď odišiel  z Centra sociálnych služieb (CSS) Bôrik v Nitrianskom Pravne, kde je momentálne umiestnený. Doteraz nie je známy jeho pobyt,” pripomenula Kuzmová.

Skok je vysoký 160 centimetrov, zavalitej postavy. Má tmavohnedé dlhšie vlasy a modré oči. Naposledy mal na sebe oblečené teplákové nohavice sivej farby, mikinu sivej farby a čierne tenisky na suchý zips.

Nezvestný Milan Skok. Zdroj: Polícia SR

Polícia pripravila pátraciu akciu po nezvestnom mužovi. Začne sa v stredu o 10.00 h pri CSS Bôrik. “Na tomto mieste dôjde k rozdeleniu osôb, dohodnutiu postupu a smeru pátrania,” dodala Kuzmová.

Raz už ho hľadali

Jedna pátracia akcia sa už v minulosti uskutočnila. Do terénu ho preto vyrazili hľadať desiatky ľudí. Pátra po ňom polícia, Záchranný systém Slovensko, kynológovia, letka rezortu vnútra aj dobrovoľníci z horskej služby.

Zdroj: Záchranný Systém Slovensko

„Keďže sme pracovali s predpokladom, že nezvestný muž by mohol byť mobilný a v neďalekom lese, naše pátranie bolo zamerané na túto oblasť, tak bola opakovane monitorovala termovíznym dronom,” priblížil vtedy priebeh pátrania Záchranný systém Slovensko s tým, že nezvestného sa, žiaľ, nepodarilo nájsť.