Regióny Trenčín Top

MIMORIADNE FOTO Zúfalá SESTRA prosí o pomoc: Milan náhle ZMIZOL, máme oňho neuveriteľný strach! Pomôžte ho nájsť

Ilustračné foto. Zdroj: FB/Polícia SR, regiony.sk

SKALICA – Rodina z okresu Skalica. Už skoro týždeň nevedia čo je s ich synom a bratom Milanom zo Skalice. Ten bez stopy zmizol začiatkom apríla a odvtedy o sebe nedal vedieť. Polícia a členovia Pohotovostného pátracieho tímu po ňom pátrajú už niekoľko dní. Naposledy bol videný v utorok 2.4. v Holíči.

Aktualizácia: Milan V. sa našiel. Je zdravý a v bezpečí.

Včera, 10. apríla, pátrací tím pátral po 36-ročnom Milanovi, ktorý je stále nezvestný. Prvýkrát po ňom oficiálne vyhlásilo pátranie Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave vo štvrtok 4. apríla 2024. Pohotovostný pátrací tím prehľadával náročný lesnatý terén až po rieku Morava. Do pátrania sa zapojili aj rodina a dobrovoľníci z okolia. Milana sa však nepodarilo nájsť. „Pátranie trvalo od poobedia až do neskorých hodín. Napriek obrovskému úsiliu Milan zatiaľ zostáva naďalej nezvestný,“ informoval Pohotovostný pátrací tím, pričom dodal, že pátracia akcia bude pokračovať aj dnes.

Jeho najbližší nestrácajú nádej a Milanovi prostredníctvom sociálnych sietí odkazujú, aby sa vrátil domov. „Brácha, moc moc prosím, čokoľvek sa stalo, ozvi sa, sme tu pre teba a máme o teba neuveriteľný strach,“ napísala na sociálnej sieti jeho sestra Pavlína. Ako ďalej píše, Milan je už od 1. apríla nedostupný na telefóne. „Je nedostupný na telefóne, nikto o ňom nič nevie, v práci sa tiež neukázal a na byte už tiež nie je,“ napísala zúfalá sestra.

Popis nezvestného

Nezvestný má 180 centimetrov a váži 70 kilogramov. Má zelené oči, plešatú hlavu a hustú dlhú bradu. Na sebe by mohol mať tmavú mikinu na zips, bledé nohavice, modro-bielu šiltovku, ktorú často nosil aj so šiltom dozadu.