Regióny Trenčín Bánovce nad Bebravou Top

FOTO Vodiči, POZOR! Tragická nehoda: Brutálna zrážka auta s KAMIÓNOM, cesta je NEPREJAZDNÁ

Ilustračná foto. ZDROJ: archív zoznam.sk

DEŽERICE – Cesta I/9 za obchvatom Bánoviec nad Bebravou zostala v pondelok ráno neprejazdná v oboch smeroch. Na úseku došlo k vážnej dopravnej nehode. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

Aktualizácia 15:46 Cesta je už prejazdná.

Záchranné zložky boli v čase o 06.00 hod. vyslané k dopravnej nehode, ktorá sa stala na ceste I/9 v okrese Bánovce nad Bebravou, v katastri obce Dežerice. 57 ročný vodič vozidla Škoda Felícia z doposiaľ presne nezistených príčin, na rovnom úseku cesty prešiel s vozidlom do protismeru, kde v tom čase jazdilo nákladné motorové vozidlo MAN, ktoré riadil 63-ročný vodič z Prievidze. Pri dopravnej nehode vodič utrpel zranenia nezlučiteľné so životom. “To či bol pod vplyvom alkoholu alebo inej návykovej látky bude známe až po súdno- lekárskej pitve. Na mieste dopravnej nehody bol prítomný aj súdny znalec z odboru cestná doprava,” konštatuje polícia.

Vážna dopravná nehoda s fatálnymi následkami. ZDROJ: fb Polícia SR

Vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície z Bánoviec nad Bebravou začal trestné stíhanie, a to vo veci prečinu usmrtenie. Okolnosti, miera zavinenia a príčina dopravnej nehody sú predmetom ďalšieho vyšetrovania. “Obchádzka je možná cez Dežerice a Horňany,”uviedli policajti. Zároveň vyzvali vodičov, aby rešpektovali pokyny polície. Na mieste zasahujú štyria príslušníci Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) z Bánoviec nad Bebravou s jedným kusom techniky, doplnilo Operačné stredisko Krajského riaditeľstva HaZZ v Trenčíne.

Vážna dopravná nehoda s fatálnymi následkami. ZDROJ: fb Polícia SR