Regióny Trenčín Žilina Čadca Považská Bystrica Top

NEMÁ TO KONCA? Ďalšia TRAGÉDIA si zobrala ŽIVOT MLADÉHO ŠTUDENTA! V priebehu týždňa už DRUHÉHO

Nehoda v Považskej Bystrici. ZDROJ: FB/Polícia SR - Trenčiansky kraj, Študentské domovy UKF v Nitre

POVAŽSKÁ BYSTRICA – Slovenské cesty si zobrali život ďalšieho mladého chlapca. Patrikove auto sa čelne zrazilo s kamiónom. Pri nehode utrpel zranenia nezlučiteľné so životom. Za mladým nadaným študentom smútia jeho blízky, ktorí sú z tohto nešťastia zdrvení.

 

Nedávno sme vás informovali o tragickej dopravnej nehode, pri ktorej zahynul 18-ročný Adrián. So svojim autom prešiel za obcou Mostová smerom na Galantu do protismeru, kde sa čelne zrazil s nákladným autom. Talentovaný futbalista bol na mieste mŕtvy.

Viac o nehode v našom článku.

Hneď na to prichádza ďalšia smutná správa. Dopravná nehoda si opäť vyžiadala život mladého chlapca. K tragédii došlo v stredu v poobedňajších hodinách na ceste ll/507 v Považskej Bystrici v mestskej časti Považské Podhradie.

“Na základe doterajších zistení, vodič osobného motorového vozidla Škoda Octavia z doposiaľ presne nezistených príčin na rovnom úseku cesty prešiel s vozidlom do protismernej časti vozovky, kde sa čelne zrazil s nákladným vozidlom Tatra,” informovali o tom policajti na sociálnej sieti. Napriek obrovskej snahe záchranárov sa, žiaľ, nepodarilo 20-ročnému chlapcovi pomôcť a ten na mieste zahynul. Jeho spolujazdec bol s ťažkými zraneniami prevezený do nemocnice.

Galéria
Nehoda v Považskej Bystrici. ZDROJ: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj
Nehoda v Považskej Bystrici. ZDROJ: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj
Nehoda v Považskej Bystrici. ZDROJ: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj
navigate_before
navigate_next

Ako muži zákona ďalej dodali, “dychová skúška vodiča vozidla Tatra bola negatívna. Na miesto nehody bol privolaný aj znalec z odboru cestná doprava. Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu z Považskej Bystrice začal v súvislosti s touto udalosťou trestné stíhanie vo veci prečinu Usmrtenie. Príčiny a okolnosti tejto tragickej nehody budú predmetom vyšetrovania.”

Nám sa podarilo zistiť, že obeťou nehody bol mladý študent.