Regióny Trenčín

Opitý agresor bil partnerku tĺčikom na mäso. Po byte ju naháňal s nožom v ruke

Opitého agresora čaká zaslúžený trest. ZDROJ: FB/Polícia Trenčiansky kraj

TRENČÍN – Najskôr sa hádali, potom opitý muž zobral do jednej ruky nôž a do druhej tĺčik na mäso a svoju družku začal naháňať po byte. Vulgárne jej nadával a vyhrážal sa jej zabitím. O desivom incidente informuje trenčianska policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová.

 

“Muž mal ženu päťkrát udrieť tĺčikom na mäso po hlave. Poškodenej sa, našťastie, podarilo z bytu utiecť pred bytovku. Páchateľ ju však aj vonku prenasledoval a vyhrážal sa jej smrťou,” spresňuje hovorkyňa.

Útok muža žene, našťastie, nespôsobil také zranenia, ktoré by si vyžiadali lekárske ošetrenie.

“Polícia na mieste agresívneho páchateľa obmedzila na osobnej slobode. Bola s ním vykonaná dychová skúška, ktorá skončila s výsledkom 3,60 promile alkoholu. Následne bol umiestnený do cely policajného zaistenia,” dodáva Kuzmová.

Poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ Trenčín vzniesol obvinenie 45-ročnému mužovi pre nebezpečné vyhrážanie. Zároveň na obvineného spracoval podnet na jeho vzatie do väzby.

Obvinenému, ktorý bol už v minulosti 6-krát súdne trestaný prevažne za majetkovú trestnú činnosť, teraz v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na 6 mesiacov až 3 roky.