Regióny Domáce Trenčín

POLICAJTI zostali v šoku: Nadrogovaný muž jazdil bez vodičského preukazu a na ukradnutom aute

Zdroj : FB / Polícia SR - Trenčiansky kraj

TRENČÍN – Policajti zastavili na trenčianskom sídlisku Juh 34-ročného vodiča, ktorý sa dopustil dopravného priestupku. Pri kontrole zistili, že má zadržaný vodičský preukaz a jazdí na ukradnutom aute. Akoby toho nebolo dosť, muž bol podľa strážcov zákona aj  pod vplyvom drog.

 

Ako informovala trenčianska polícia na sociálnej sieti, vodič má zákaz viesť motorové vozidlá až do roku 2025. Pri kontrole vydal policajtom zelenú sušinu, podľa jeho slov marihuanu.

Zdroj : FB / Polícia SR – Trenčiansky kraj

„Dychová skúška u vodiča bola negatívna. Vodič sa policajtom priznal, že pred dvoma dňami užil pervitín. Výsledky lekárskeho vyšetrenia boli pestrejšie na rôzne omamné látky. Lekárske vyšetrenie potvrdilo pozitivitu na amfetamín, metamfetamín, metadon, extázu, benzodiazepíny a THC,“ informuje polícia.

Muža obvinili z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia. Keďže je momentálne v podmienke. Muž bol totiž v minulosti už šesťkrát odsúdený za marenie výkonu úradného rozhodnutia. Preto policajti spracovali podnet na jeho väzobné stíhanie. Obvinenie sa mu podľa výsledkov expertízy môže rozšíriť o drogovú trestnú činnosť.

Zdroj : FB / Polícia SR – Trenčiansky kraj