Regióny Trenčín

Polícia obvinila agresívneho muža: Napadol iného muža i policajtov

Ilustračné foto. Zdroj: Polícia SR

BREZOVÁ POD BRADLOM – Policajti z Nového Mesta nad Váhom obvinili 32-ročného muža z Brezovej pod Bradlom z prečinov výtržníctva a útoku na verejného činiteľa. V pohostinstve fyzicky napadol iného muža a policajtom sa vyhrážal ublížením na zdraví. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

Obaja muža najskôr v pohostinstve v Brezovej pod Bradlom popíjali a následne sa pohádali. Obvinený zvalil poškodeného na zem, kde ho udieral. Keď sa mu podarilo vstať, útočník ho opakovane udrel päsťou do tváre. Spôsobil mu viaceré zranenia, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie v nemocnici.

“Útočník v agresívnom správaní pokračoval aj po príchode policajnej hliadky. Správal sa agresívne, policajtom sa vyhrážal ublížením na zdraví. Na jeho spacifikovanie použili policajti donucovacie prostriedky, mužovi nasadili putá. Ten však pokračoval v útokoch, kopal okolo seba, pričom zasiahol aj člena hliadky,” informuje polícia.

Muža umiestnili v policajnej cele, v dychu mu namerali 1,60 promile alkoholu. Obvinený bol v minulosti súdne trestaný, o treste rozhodne súd.