Regióny Trenčín

ŠOKUJÚCA TRAGÉDIA Vlak zabil OTCA so SYNOM! Obaja LEŽALI na koľajniciach: Mrazivé DETAILY nešťastia

Ilustračné foto. Zdroj: regiony.sk

TRENČÍN – Pod kolesami rýchliku zomrel otec a jeho syn. K tragédii došlo včera (20.1) večer na trati pri Trenčíne. Podľa dostupných informácií obaja ležali na koľajniciach.

Incident sa stal o 19:40 na koľajniciach medzi Trenčínom a Trenčianskou Teplou. “Vlak R 713 smerujúci z Bratislavy do Žiliny zrazil dve osoby. Nehoda okamžite prerušila dopravu v danom úseku. Na miesto boli privolané záchranné a policajné zložky, ktoré zabezpečili oblasť. Vlak prepravoval približne 80 cestujúcich, pre ktorých bolo požiadané o evakuačný autobus,” priblížil pre regiony.sk Odbor komunikácie ZSSK.

Dvaja muži podľa informácií TV JOJ ležali kolmo na koľajach. Rušňovodič ich uvidel v poslednej chvíli a už nedokázal nič urobiť. Obaja muži boli na mieste mŕtvi. Podľa doteraz zistených informácií prišiel o život otec a jeho syn. Podľa trenčianskej krajskej polície zrazení muži boli vo veku 70 a 26 rokov.

Prípad vyšetruje polícia, ktorá na mieste zabezpečovala stopy niekoľko hodín. Od 21:17 bola doprava na trati čiastočne obnovená, a to po vedľajšej koľaji s obmedzenou rýchlosťou.

K obrovskej tragédii došlo na železnici aj pred pár dňami:


MIMORIADNA TRAGÉDIA Len 14-ročného žiaka ROBKA ZABIL vlak, šokujúce DETAILY nešťastia! Išlo o SAMOVRAŽDU? Zlomená MATKA: Bol to môj syn