ZÁSADNÝ ZVRAT: O únose Slovenky na chorvátskom Krku prehovoril zdroj blízky vyšetrovaniu

TRENČÍN/CHORVÁTSKO – Mysteriózny prípad tajuplnej Slovenky vyvoláva stále viac otázok. Pátrali sme po zdrojoch blízkych vyšetrovaniu záhadného incidentu, ktorý sa odohral minulý rok v odľahlej časti chorvátskeho ostrova Krk. Vyšetrovanie je podľa najnovších informácií z Chorvátska takmer ukončené. Hlásia, že boli vypočutí kľúčoví svedkovia, ktorí tvrdia, že Daniela odišla dobrovoľne a pri plnom vedomí. Objavilo sa však šokujúce video na ktorom žena tvrdí presný opak. Daniela (57) hovorí, že ju uniesla trojica neznámych páchateľov a na úpätí útesov sa jej chceli zbaviť. Vyšetrí sa prípad plný nevysvetliteľných informácií?

 

Len pred pár hodinami sme informovali o tom, že titulky chorvátskych denníkov zaplnil príbeh Slovenky Daniely z Trenčína, ktorá sa v lete minulého roku dezorientovaná a doráňaná prebudila v ťažkom teréne dovolenkového ostrova Krk. Média v chorvátsku priniesli informáciu o tom, že Daniela si spomenula na to, ako ju v chorvátskom letovisku uniesli. Nové zistenia hovoria o tom, že Daniela, ktorá aktuálne žije v Trenčíne totiž o únose po prvýkrát neprehovorila pre chorvátske média, ale pre slovenský týždenník Terajšok.sk na ktorého stránke sa šokujúci rozhovor objavil. No a z neho ďalej čerpali aj mnohé chorvátske denníky.

ŠOKUJÚCE titulky chorvátskych denníkov! Slovenka z Trenčína prehovorila hovorila o únose na Krku

Daniela Adamcová

Slovenska prehovorila o nevysvetliteľných okolnostiach pred kamerou. Zdroj: screen Terajsok.sk

Slová z ktorých mrazí..

“Zobudila som sa v noci a bola som v šoku. Nevedela som kde som, čo som, čo sa deje. Videla som, že som na nejakom ostrove, ale nevedela som kde. Bola som celá zaliata krvou,” tvrdí v svojej približne 8 minútovej výpovedi pre týždenník Terajšok.sk Daniela Adamcová. Opisuje okolnosti za akých do zahraničia odišla. Jej cieľovou destináciou malo byť podľa Danieliných slov Španielsko a vôbec netuší ako sa na spomínanom ostrove v Chorvátsku ocitla. “Rozmýšľala som kde som, čo sa stalo a nemohla som sa ani pohnúť, bola som paralyzovaná. Ako keby som mala stuhnuté všetko svalstvo,” opísala svoje prvé pocity po prebudení na neznámom mieste v skalnatom teréne v rozhovore pre týždenník. Nevedno koľko Daniela na opustených sklách ležala, no k svojmu vedomiu sa vrátila uprostred noci, musela preto vyčkať do rána.

Daniela Adamcová

Daniela sa objavila na titulke viacerých chorvátskych portálov. Zdroj: internet

Žena pokračovala v rozhovore s tým, že ráno dezorientovaná začala mávať na okolité rybárske lode, no z tej strany k nej nemohli doplávať kvôli útesom. Jeden z rybárov následne zalarmoval políciu, ktorá sa v tom čase k žene bez identity dostala opačnou stranou. “Za pár hodín, keď prišla záchranka som už nemohla ani rozprávať, ja už som nemala poriadne ani hlas, ani nič,” priblížila svoje pocity v rozhovore. Laboratórne výsledky v nemocnici odhalili podľa slov ženy, ktorá si vtedy nevedela spomenúť na vlastné meno, zásadné zistenie. “V mojej krvi našli veľké množstvo nejakej drogy, čo je na ochrnutie svalstva,” uviedla v rozhovore s reportérom týždenníka. Žena si ďalej spomína, že bola na väčšej lodi na ktorej boli tri osoby. Ako uviedla pre Terajšok.sk mal tam byť chlap, ktorý Danielu ťahal na ostrov. “Ich tváre stále vidím úplne jasne v mojej mysli.”

Čo sa stalo ďalej sa dočítate na ďalšej strane..

Pokračovať na ďalšej strane

Viac o téme: Chorvátsko, krk, Trenčín, Únos, záhada, žena

Súvisiace články